2 Chinese borden met mandarijnen decor stel Chinees porseleinen borden met polychroom mandarijn decor van figuren in tuinlandschap omgeven door sierrand en opgehoogd met goudbeschildering, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (1 x A, 1 x A/B)