J.M. Schalekamp, Haarlem, 2e druk, ca. 1870. Lithografie van Leer. 12 eenzijdig bedrukte pagina's, waarvan de helft bestaat uit een litho. Per pagina staan 4 platen afgebeeld. Aan rug en achterplat enkele kleine restauraties. Licht verweerd, maar vrij goed exemplaar van dit werkje. *Slechts een exemplaar in het NCC.