Adolf Born Akvarely, grafika, ilustrace
tisk, plakát, 1983, 43,7 x 30,7 cm, sign. LD ABorn, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 7.-30.4. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír
Provenience: původním majitelem získáno na vernisáži Adolfa Borna v galerii Fronta, kde byl plakát signován autorem