Ottův Otamýr
kombinovaná technika, papír, 67,5 x 44 cm, sign. PD arch. Jonáš, návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Ottův Otamýr