ALFRED HERMANN HELBERGER Tyskland 1871-1946 Fjordlandschaft Signerad och daterad A. Helberger -14. Olja på duk, 81 x 102 cm. Signed and dated. Oil on canvas. PROVENIENS Konstnärens familj Changes Glaciär i landskap Glacier in landscape