Auction archive: Lot number 1298

Almanakken] Negen (zeldzame) almanakken: (1-2) Almanak van Nederlandsch Indië

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€100 - €200
ca. US$118 - US$236

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€100 - €200
ca. US$118 - US$236

voor het jaar 1821/ 1824. Batavia, Landsdrukkerij, (1820/ 1823), 2 delen, grotendeels zonder paginering, contemporain omslag/ halflinnen. Beide deeltjes met defecten als doorhalingen en aantekeningen, 1821 met plakbandherstellingen, 1824 met biblioteekstempels/ label en slijtage; (3) Warnasarie. Indisch Jaarboekje 1854. Batavia, Lange & Co., (1853), VIII,385 p., met gelithografeerde titel ("porseleinkaartje") en 1 kleurenlithografische plaat, contemporain halflinnen, klein 8vo; (4) Almanak bahasa Melajoe (Maleische Almanak) boeat taoen 1893. Di kaloewarken jang ka-toedjoeblas taoen. Terkarang oleh. Tan Tjiook San.Djokjakarta, "terbit di pertaraännja firma H. Buning, (1892), 280,V,(1) p., met frontispiece portret van Wilhelmina, contemporain halflinnen met oorspronkelijk vooromslag opgeplakt, klein 8vo (bovenscharnier kwetsbaar aan binnenzijde); (5-7) Volksalmanak Melajoe/ Djawi/ Soenda 1920. Weltevreden, Landsdrukkerij, (1919), 3 delen, VI,346; (2) VIII,567,(1); VII,(1),382 p., met (uitslaande) kaarten, platen en portretten, oorspronkelijk uniform verguld marokijn, klein 8vo, samen in (oorspronkelijk?) schuifdoosje (ruggen verkleurd maar goed setje). En met nog 2 andere (totaal 9).

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138