Spacer z cyklu „Boski pierwiastek”, 2018
akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: AMM oraz na odwrocie: „Spacer” 2018r akryl + olej na płótnie Angelika Milaniuk-Mitruk