Auction archive: Lot number 23

Anna Piotrowiak (ur. 1983 r., Kijów)

Opening
PLN2,600
ca. US$710

Opening
PLN2,600
ca. US$710

Anna Piotrowiak (ur. 1983 r., Kijów) Zebra-Art II, 2015 r. akryl/płótno, 50 x 120 cm sygnowany p.d.: '2015 | A. Piotrowiak' Swoją przygodę z malarstwem zaczęła mając zaledwie 3 lata. Ukończyła Państwową Plastyczną szkolę Średnią im. Szewczenki w Kijowie. Jest absolwentką Wrocławskiej ASP na katedrze Architektury Wnętrz. Zajmuje się nie tylko malarstwem artystycznym ale także malowidłami na drewnie, rysunkiem karykaturalnym, projektowaniem wnętrz oraz projektowaniem mebli. Do jej osiągnięć można zaliczyć poplenerowe wystawy w Kijowie, liczne rysunki karykaturalne do gazet, malowidła ścienne, wiele projektów wnętrz mieszkalnych, uczestniczenie w licznych konkursach plastycznych. Ogromne doświadczenie oraz zdobyty warsztat pozwalają jej na posługiwanie się różnymi technikami malarskimi. Zajmuje się głównie malarstwem przedmiotowym, mniej abstrakcyjnym. Interesuje ją tematyka animalistyczna, malarstwo graficzne o zaznaczonych kontrastach w prawdziwie malarskim wydaniu.

12 May 2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

12 May 2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600