Anna Wojcik (b. 1986) Zachwycające klejnoty, 2012 r. olej, akryl/płótno, 80 x 100 cm na odwrociu opisany: 'ANIA WÓJCIK | 2012 | "ZACHWYCAJĄCE KLEJNOTY" ' Ukończyła Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego, a obecnie studiuje na Akademii im. Jana Długosza, na kierunku malarstwo.