(Aziatica) Netsuke
Hout, gesneden in de vorm van een aubergine met een korte tak waaraan nog twee bladeren zijn bevestigd. Niet gesigneerd. L. 5,4 cm. Japan vroeg 19e eeuw.
(Aziatica) Netsuke