Londen, gedrukt door Ibotson & Palmer Saunders and Otley, 1825, XVI,352 p., met handgekleurd gegraveerd vignet en 19 handgekleurde, gegraveerde platen, contemporain verguld schaapsleer. Eén plaat met klein gerepareerd scheurtje; leer over bovenscharnier gespleten, rugstrip met beschadigingen. Met klein oud boekverkopersetiketje van Ford's late Barrat's library op binnenzijde voorplat; (2) A natural history of British grasses. By E.J. Lowe (...). Londen, Groombridge and Sons, 1868, 245 p., met 74 in kleuren gedrukte platen, oorspronkelijk blindgestempeld en goudgeletterd linnen, 4to. Ex bibliotheekexemplaar met stempel van de Entomological Society London op het vrije schutblad, de titel en de keerzijde van alle platen. Met contemporain boekverkopersetiketje op binnenzijde voorplat. Met nog 1 andere: Le jardin d'acclimatation illustré. Animaux et plantes par Pierre-Amédée Pichot, Parijs, Hachette, 1873, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk verguld linnen, 4to (met defecten). (totaal 3)