Twee naakten gesigneerd 'AG van Velde' (middenonder) potlood op papier, 59x45,5 cm (met lijst: 71x58 cm) Voorlopige schets voor het schilderij ' 'Nude with arums' (privécollectie, geïllustreerd door Erik Slagter, Bram van Velde . Conditie: vergeeld papier, kreukels, bruine vlekjes