Map met een verzameling van circa 25 signaturen van musici (zangers, dirigenten, balletdansers, pianisten etc.) en acteurs - en ca. 20 brieven. Foto's met handtekening van bekende musici als Irene Scharrer, Alexis Weissenberg, Douglas Montgomery, Andor Foldes. Daarnaast correspondentie van ca. 20 brieven waaronder o.a. een getypt verslag aan Le Rütte door vioolbouwer A. Verwey, met betrekking tot de restauratie van Le Rütte's viool, 3 pagina's van 34 x 22 cm., gedateerd Den Haag, 22 februari 1939, in de oorspronkelijke envelop -en enkele foto's en andere brieven + Max Friedlaender (1852-1934). 6 brieven aan "sehr geehrter Herr [H.] Kolb", gedateerd van 23 november 1922 tot 18 december 1923, bestaande uit 1 handgeschreven brief, 3 getypte brieven en 2 getypte kaarten, alle gesigneerd "Max Friendlaender" in pen en 15 andere + een aantal zeldzame programmaboekjes van 'Les Ballets Russes' 1924/1934 met als dirigent Antal Dorati.