BRUNO LILJEFORS 1860-1939 Fällande gäss i skymningsljus Signerad B.L. Olja på duk fäst på pannå, 29 x 41 cm. PROVENIENS Bukowski Auktioner, Internationella höstauktion 1986, katalognr 146