CARL HARRY STÅLHANE, skål, Designhuset 1985, stengods, glasyr i oxblod, och kinesisk purpur, bränd i kinesisk ugn, Ching Le Chen, signerad Designhuset-85 Carl Harry Stålhane Ching le Chien, höjd 22, diameter 23,5 cm, certifikat medföljer PROVENIENS:Maja Witting och Harald Eklund