CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 895) in faience, gemerkt “Boch Keramis”, met een gestileerd decor (n° D815) met bloemenguirlandes – dd 1923 – hoogte : 30 cm gemonogrammeerd ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Boch Keramis” ceramic – dd 1923 – with monogram