CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 895) in grès, gemerkt “Keramis”, met een polychroom decor (n° D821) met fries geometrische motieven en verticale banden met ruiten – dd 1923 – hoogte : 28 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Keramis” earthenware – dd 1923