CECILIA EDEFALK född 1954 Ur serien brevlådemålningar Signerad och daterad E -89 samt på baksidan Cecilia Edefalk -89. Olja på duk, 15 x 96 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. PROVENIENS Galleri Thomas Wallner, Malmö UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010