CHRISTIAN DIOR Paris, smokingensemble, 80-tal, limegrön helsidentaft, ateljésydd, liv, draperat, mått: övervidd 90 cm, midjevidd 82 cm, höftvidd 96 cm, ärmlängd 51 cm, handpiquerat blixtlås i sidan 24 cm, kjol, plisserad, etikettmärkt Christian Dior BOUTIQUE PARIS, mått: midjevidd 72 cm, kjollängd mitt bak 65 cm; obetydligt slitage