(Amsterdam, Experimentele Groep, 1948-1949), deel 1 met (8) p. (incl. omslag), 4 litho's door Appel, Constant, Corneille en J. Nieuwenhuis, geniet lithografisch omslag door Corneille; deel 2 met (16) p. (incl. omslag), 4 litho's door Brands, Corneille, Rooskens en Wolvekamp, geniet lithografisch omslag door J. Doucet, beide delen ca. 30 x 23 cm en in op maat gemaakt modern plastic omslag, samen in linnen omslagdoos met titel "Reflex" op voorzijde. Beide delen iets vergeeld zoals gebruikelijk. Deel 1 met enkele vlekjes op vooromslag en wat vage vouwen/ kreukjes, rug verstevigd aan de bovenzijde. Goede exemplaren van dit baanbrekende tijdschrift, deel 2 zelfs in perfecte staat. Slagter I, II. In de tweede aflevering staat het literaire debuut van Lucebert, "Minnebrief aan onze gemartelde bruid Indonesia".