Objektsbeskrivning CONSTANTIN HOLZER DEFANTI, figurin, "Koreansk dans", Rosenthal 1920-30-tal, polykromt bemålad med förgyllda detaljer, stämpelmärkt ROSENTHAL SELB BAVARIA, inpressat C HOLZER DEFANTI, höjd 40 cm; ett finger saknas