Constantin Holzer-Defanti (Österrike 1881‑1951). Figurin. ”Lustiger Marsch (Lena Amsel)”. Modellnummer K 551. Rosenthal, Tyskland c:a 1920. Stämplad i godset C. HOLZER-DEFANTI. Porslin, polykromt bemålat och förgyllt. H 37 cm. A Constantin Holzer-Defanti ”Lustiger Marsch (Lena Amsel)” porcelain figurine, Rosenthal ca. 1920. Height 37 cm.