Crédence en chêne d’époque Renaissance (Restauration d’usage). Abattant à décor d’un personnage mythologique nu entouré de sphinges. Ht : 155 cm Dimensions : 125 x 60 cm. Eiken dressoir uit de Renaissance (gebruikelijke restauratie). Zetel versierd met een naakt mythologisch personage omringd door sfinxen. Hoogte: 155 cm Afmetingen: 125 x 60 cm.