Cukorszóró Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst, Josef Witek mesterjegy, barokk forma, leveles-virágos díszítéssel, zsanéros fedélnyílással, aranyozás nyomaival, Neuwirth 2002 P 1831, 114 g; m: 14,5 cm