Auction archive: Lot number 553

Den Haag] Ca. 30 items, w.o.: (1) Échos de la Conférence de La Haye

Auction 16.05.2017
16 May 2017
€70
ca. US$77
€70
ca. US$77

Auction 16.05.2017
16 May 2017
€70
ca. US$77
€70
ca. US$77

par Le Prince Arfa-Ud-Dovleh Mirza Riza Khan Daniche (...). Traduction ou adaptation en vers ou en prose en quinze langues de l'original Persan. Constantinopel, zonder uitgever (gedrukt door A. Zellich Fils), 1903, (170) p., tekst in 15 verschillende talen, oorspronkelijk omslag (plakbandreparaties op rug). Zeer zeldzaam, twee exemplaren in PiCarta. Dit exemplaar bovendien met het frontispiece portret GESIGNEERD en gedateerd 1907 in pen door prins Mirza Riza Khan; (2-14) Serie kleine items m.b.t. vredesconferenties te Den Haag: 2 gestempelde postzegels (1907) en 11 gedrukte entreekaarten/ perskaarten (1929), alle ingevuld in pen op naam van Elvire Kastner; (15) Handgeschreven briefkaart door A.A. Vorsterman van Oijen m.b.t. te verifiëren genealogische informatie; (16-22) Zeven nummers van Haagsche Gids. Officieel orgaan van de Vereeniging tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer te 's Gravenhage, Scheveningen en omstreken (eerste jaargang, oktober-november 1928 en januari-mei 1929 (defecten; zeldzaam)) (totaal ca. 30 items).

16 May 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

16 May 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138