Drie tekeningen in Oost-Indische inkt, op verschillende wijzen gesigneerd, alle gedateerd '54, bladmaat 50 x 70 cm. Marginale defectjes, punaisegaatjes in de hoeken; (4-5) (Boten in een haven). Twee tekeningen in pen, beide gemonogrammeerd en gedateerd '56, bladmaat 49 x 63 cm. (marginale defectjes). En met nog 4 ongesigneerde andere. (totaal 9)