Auction archive: Lot number 215

eau-forte sur papier de Paulus Constantin LA FARGUE (1729-1782) "Gezigt van de Kleyne groenmarkt, op deHal, het Stadhuis, en de Groote Kerk in's Hage" daté 1764

CHF0
CHF60
ca. US$60

CHF0
CHF60
ca. US$60

eau-forte sur papier de Paulus Constantin LA FARGUE (1729-1782) "Gezigt van de Kleyne Groenmarkt, op de Hal, het Stadhuis, en de Groote Kerk in's Hage" daté 1764 te Amsterdam by Pierre Fouquet Junior. 22.5x34 cm

1 Dec 2015
Dogny auction
Chemin de Montelly 2
1007 Lausanne
Switzerland
info@encheresdogny.ch
+41 (0)21 6250162
+41 (0)21 6250166

1 Dec 2015
Dogny auction
Chemin de Montelly 2
1007 Lausanne
Switzerland
info@encheresdogny.ch
+41 (0)21 6250162
+41 (0)21 6250166