eau-forte sur papier de Paulus Constantin LA FARGUE (1729-1782) "Gezigt van de Kleyne Groenmarkt, op de Hal, het Stadhuis, en de Groote Kerk in's Hage" daté 1764 te Amsterdam by Pierre Fouquet Junior. 22.5x34 cm