Auction archive: Lot number 1948

Edgardo Zoli (1900-?). Foto Benito Mussolini gesigneerd aan Mary Pos

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€100 - €200
ca. US$110 - US$221
€340
ca. US$376

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€100 - €200
ca. US$110 - US$221
€340
ca. US$376

Door Mussolini in 1936 gesigneerde foto, opgedragen aan reisjournaliste Mary Pos (1904-1987). Foto door Zoli, stempel aan achterzijde, genummerd en gesign. aan voorzijde. Hapje uit rechtermarge. Afm. 17 x 13 cm. Toegevoegd: een menukaart van een diner van de Nederlandsche Journalistenkring op 18 juni 1937 in hotel Wittebrug te 's-Gravenhage, aan versozijde gesigneerd door prins Bernhard en prinses Juliana. Mary Pos was de eerste Nederlandse reisjournaliste en kwam in 1945 in opspraak vanwege haar interviews met Mussolini in de jaren 30 in de Telegraaf. Hiervoor werd ze later gerehabiliteerd.

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138