Een aardewerk bekertje met decor van fantasie dieren, ongesigneerd, met inventarisnummer. Herkomst: Etie van Rees, nagelaten aan Elisabeth B... lees volledige titel Een aardewerk bekertje met decor van fantasie dieren, ongesigneerd, met inventarisnummer. Herkomst: Etie van Rees, nagelaten aan Elisabeth Bredius, Aerdenhout, nagelaten aan J.W.N. van Achterbergh, Amstelveen, in bruikleen aan Keramiekmuseum Princessehof, Leeuwarden, in veiling bij Gavelers Auctioneers, Amstelveen, 20 juni 2011, lot 105. Sluiten Afmeting: 5 cm. h. x 6,5 cm. diam. Kavel :2266 Minimum bod:€ 60