Een Chinese blauwwitte rolwagen, gedecoreerd met bloemen en twee panelen met zwaardvechter. Gemerkt met apocrief vier karakter Kangxi merk, ... lees volledige titel Een Chinese blauwwitte rolwagen, gedecoreerd met bloemen en twee panelen met zwaardvechter. Gemerkt met apocrief vier karakter Kangxi merk, 19e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 36 cm.