Auction archive: Lot number 4636

Een Chinese blauwwitte rolwagen. 19e eeuw

€800 - €1,600
ca. US$893 - US$1,786

€800 - €1,600
ca. US$893 - US$1,786

Een Chinese blauwwitte rolwagen, gedecoreerd met bloemen en twee panelen met zwaardvechter. Gemerkt met apocrief vier karakter Kangxi merk, ... lees volledige titel Een Chinese blauwwitte rolwagen, gedecoreerd met bloemen en twee panelen met zwaardvechter. Gemerkt met apocrief vier karakter Kangxi merk, 19e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 36 cm.

21 May 2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Netherlands
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

21 May 2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Netherlands
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44