Een serie van drie Mandarijn porseleinen koppen en schotels, China, 2e helft 18e eeuw. Polychroom decor van vrouwen en spelende kinderen op het plat, de rand banddecor, gemerkt onderzijde met Kangxi zeskaraktermerk, tot. 6x.