Een serie van drie porseleinen famille rose mandarijn koppen en schotels, China, Qianlong 1735-1745. Polychroom decor van vrouw met kind op een bank, daarnaast een spelend meisje geflankeerd door bediende (haarlijn/schilfer), tot. 6x.