Een serie van zes porseleinen Imari borden, China, Qianlong, midden 18e eeuw. Blauw/rood, deels goud gehoogd decor van meerlandschap met vissers op het plat, de lip met vlinder, vleermuis en flora, Ø 28,5 cm (randschilfers), tot. 6x.