Moře
olej, plátno, 1928, 43 x 128 cm, sign. LD. M.Hosperger 1928, rám, vzadu na slepém rámu připsáno číslo 5, pravděpodobně připsáno během instalace výstavy, rám mírně poškozen
the disciple of prof. Bruckner at The Academy of Fine Arts in Munich
Moře