BRUNE, Johannes de
Amsterdam
Jan Jacobsz Schipper
1661
In-4°, [8], 378 [=380] pp, gegraveerde titel en 52 emblematische gravures naar A. VAN DE VENNE door W. DE PASSE, J. GALLE e.a. Weinig bleke roestvlekjes, soms bleke watervlekken in de hoeken. Hoeken van f.*2 en A1 gerestaureerd. Gebonden in vol perkament uit de tijd, (wat vervuild), titel in inkt op de rug
BRUNE, Johannes de
Amsterdam
Jan Jacobsz Schipper
1661