'Cigányok' / Zigeuners gesigneerd 'Gaal F.' (rechtsonder); gesigneerd en getiteld (op de achterzijde) olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 53x63 cm) Ferenc Gaal (geb. Debrecen (Hongarije) 1891 - overl. Los Angeles (Californië) 1956) volgde de kunstacademie in Boedapest. Hij maakte diverse studiereizen in Duitsland, Frankrijk en Italië. In 1951 vertrok hij naar de Verenigde Staten. Woonde eerst in Cleveland en verhuisde vervolgens in 1952 naar Los Angeles, waar hij woonde tot aan zijn dood in 1956. Hij was een impressionistische schilder van Hongaarse, Oostenrijkse en Italiaanse landschappen en steden. Tevens schilderde hij stillevens en portretten. Conditie: goed