alle 23 x 17 cm. (staand en liggend), alle los ingestoken in individueel stevig papieren mapje (vermoedelijk van Central Photo L. Marinus te Antwerpen etc., zie volgende serie in dit lot), deels gedateerd 1937 en met bijschrift in pen op het mapje. Enkele bijschriften uit het mapje geknipt (en weer bevestigd). Prachtige foto's van het landschap bij Brandö, Yläluostarin, de golf van Finland etc., en vooral van de mannen en vrouwen van Inari en Ivalo in klederdracht. Met: serie van 21 foto's van hetzelfde formaat en los ingestoken in zeer soortgelijke, even grote mapjes, maar dan met gedrukt adres van Central Photo L. Marinus te Antwerpen etc. op de achterzijde, deels gedateerd 1938, grotendeels van monumenten in Italië, Frankrijk. En met nog 5 soortgelijke w.v. 3 in soortgelijk mapje. (totaal 40+)