BLANKENBERGE
ca. 1783
8°, 8 pp. Mee ingebonden: Beset tot laste van de kerke der stede ende port van Blanckenberge... voor de ziele van Mynheer Pieter Pollet, 11 pp.; + Beset tot laste van de kerke der stede ende port van Blanckenberge van elf lezende missen 's jaers, en een gezongen misse en lof met 't decken van den disch, alle tot lavenisse van de ziele van Mejouffrouw Anna Janssens... gewezen huysvrouwe van Mynheer Pieter Pollet, 13 pp. Enkele roestvlekken. Genaaid, onder papieren kaft uit de tijd. Rug sleets
BLANKENBERGE
ca. 1783