Auction archive: Lot number 35

Franciszek Ledochowski (b. 1981)

Opening
PLN2,600
ca. US$783

Opening
PLN2,600
ca. US$783

Franciszek Ledochowski (b. 1981) Wielobryb, 2013 r. olej/płótno, 100 x 160 cm na odwrociu opisany: '"Wieloryb" | 100 x 160 cm | olej' 2013 | Franiszek Ledóchowski' Studiował w Europejskiej Akademii Sztuk (gdzie duży wpływ wywarł na niego Franciszek Starowieyski , Ecole Superieure des Beaux Arts, Angares (Francja) oraz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki, którą ukończył w 2007 r. Zajmuje się filmem, fotografią, ilustracją, malarstwem oraz grafiką. VI Międzynarodowe Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej Barwy i Faktury Gdynia 2011 - wyróżnienie Konkurs "Triennale z Martwą Naturą" 2012 - wyróżnienie Konkurs "Untouchable" Poznań 2012 - wyróżnienie I Międzynarodowy Konkurs Artystyczny - Pejzaż Współczesny, Częstochowa 2012 - wyróżnienie Konkurs Fundacji im. Franciszki Eibisch - Wyróżnienie honorowe (pierwsza dziesiątka).

14 Oct 2014
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

14 Oct 2014
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600