FRANKRIJK – ca 1850/70 mooi neoclassicistisch Napoleon III-dressoir in ebbenhout en geëboniseerd hout (op acajou), versierd met ingelegde filets in koper, met fijngemodelleerd gedoreerd bronsbeslag en met grote en kleine plaketten in Sèvres-porselein – met een volle middendeur en twee vitrinedeuren 19th Cent. French Napoleon III-sideboard in ebony (on mahogany) and ebonised wood with mountings in guilded bronze and with plaquettes in Sèvres-porcelain