FRANKRIJK – ca 1850/70 vrij speciaal neoclassicistisch Napoleon III-meubel met een rank deux-corpsmodel in ebbenhout (op acajou), ingelegd met koperen filets en versierd met fijngemodelleerd en gedoreerd bronsbeslag (oa met ramskopjes, rozassen en medaillons) en met plaketten in Sèvres-porselein met fijnbeschilderde taferelen – met onderaan een deur en bovenaan een vitrinedeur quite special 19th Cent. French neoclassical Napoleon III cabinet in ‘Boulle’ with ebony, nice mountings in guilded bronze and Sèvres-porcelain