Socha
tuš, akvarel, papír, 10,4 x 6, 5 cm, okolo popsáno: MRG., se nechalfotografovatv bronzu u Kájy Schwätze..., prosvítá pozůstalostní razítko
Provenience: vzadu razítko: Z pozůstalosti Františka Tichého, provenience: z majetku Jiřiny Písařové - přítelkyně Františka Tichého z 50.let, soukromá sbírka Praha
Socha