Muž s lahví
tuš, akvarel, papír, 8, 9 x 5, 7 cm, prosvítá pozůstalostní razítko
Provenience: vzadu razítko: Z pozůstalosti Františka Tichého, provenience: z majetku Jiřiny Písařové - přítelkyně Františka Tichého z 50.let, soukromá sbírka Praha
Muž s lahví