Fűszertartó 19. sz. első fele, 13 latos antik ezüst, tűzaranyozott tálkákkal, SANBERG (?) bélyegzővel, ovális talpon tengerikígyó pár, félgömb tálkák sodort szálas összekötéssel, sérült talpazattal, 52 g; 7,7*9*4,5 cm