Fűszertartó pár tálkán Pest, 1867-1936 közötti fémjel és a kiskanalakban lengyel fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HK" és "JP" nem ismert mesterjegyekkel, vésett FM és HA tulajdonosi monogramokkal, kis sérüléssel, belső rész aranyozva, 2 db üvegbetéttel, nettó: 208 g; 15,5*10,8 cm;