Grzegorz Klimek (b. 1987) Polowanie na jelenia, 2014 r. technika mieszana/płótno, 100 x 110 cm sygnowany p.g.: 'G. Klimek' na odwrociu opisany: '[monogram] | G. Klimek | 'Polowanie na jelenia' | 2014' 2007-2008 Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie 2008-2013 Akademia Sztuk pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu Kierunek:Malarstwo 2008-2009 Pracownia malarstwa i rysunku: prof. Wojciech Lupa, dr. Łukasz Huculak 2009-2013 Pracownia malarstwa: prof. Stanisław Kortyka, dr.Michał Sikorski ; Pracownia rysunku: prof. Przemysław Pintal 2010-2013 Aktywna działalność w Samorządzie Studenckim ASP we Wrocławiu NAGRODY I WYRÓZNIENIA - Wyróżnienie w konkursie malarskim Kreatywny Wrocław, Wrocław 2011 - Wyróżnienie w konkursie malarskim Nowoodkryta, Wrocław 2013 - Nominacja do nagrody ArtNoble na Festiwalu M{i}aSTO Gwiazd, Żyrardów 2013 WYSTAWY (wybrane) - Jesienne Konfrontacje, wystawa zbiorowa,Rzeszów 2013 - Prewiew Berlin Art Fair, wystawa zbiorowa, Berlin 2013 - Galeria sztuki współczesnej DNA, wystawa indywidualna, Wrocław 2012 - Galeria _MD_S „Elementy większej całości”, wystawa indywidualna, Wrocław 2012 - Galeria _MD_S (wystawa multimedialna), wystawa zbiorowa, Wrocław 2011 - Melin Cafe, wystawa indywidualna, Wrocław 2011 - Galeria Sztuki Wozownia Trienale małej formy malarskiej, wystawa zbiorowa, Toruń 2010 - Miejski Ośrodek Kultury, wystawa indywidualna, Kłobuck 2010