GUNNAR CYRÉN, skål, Orrefors 1977, Graal, dekor i vitt, signerad ORREFORS Graal B 920-77 Gunnar Cyrén, höjd 21, diameter 30 cm A Gunnar Cyrén Graal bowl, Orrefors 1977 PROVENIENS: Moderna, Bukowski Auktioner, hösten 1987