Auction archive: Lot number 1230

Gyertyatartó

Opening
HUF75,000
ca. US$246

Gyertyatartó

Opening
HUF75,000
ca. US$246

Gyertyatartó 19. sz., 13 latos antik ezüst, széles, ötkaréjos talpon késmárki hitelesítőjegy és "AM" mesterjegy, gazdagon tagolt szár és csésze 18. századi, alsó és felső rész nem összetartozó, összeállított tárgy, sérült 460 g; m: 22,7 cm

7 Dec 2019
Nagyházi Gallery
Balaton u. 8.
1055 Budapest
Hungary
info@nagyhazi.hu
+36 (0)1 4756000
+36 (0)1 4756005

7 Dec 2019
Nagyházi Gallery
Balaton u. 8.
1055 Budapest
Hungary
info@nagyhazi.hu
+36 (0)1 4756000
+36 (0)1 4756005