Half ronde eiken hoekkast met gecanneleerde deuren en verguld bronzen beslag, Hollandse Louis Seize, laatste kwart 18e eeuw. Afmeting: Hoogte 228 cm. Diepte 52 cm. Catalogusnummer :6017 Minimum bod:€ 160