Pejzaż III z Riec-sur-Belon
olej, płótno, 61 x 79 cm sygn. l. d.: H. Jackowski na odwrocie nalepka z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z opisem obrazu oraz nalepka odręczna z tytułem
Pejzaż III z Riec-sur-Belon